Katalogumuz

Teknolojinin diliyle her şey konuşulabilir!

AHC Makine sektörel tecrübelerini Türkiye’nin gelisen makine sanayi alanında söz sahibi olmak isteyen bir tecrübe’ye sahibiz. Ana faliyet konusu agaç isleme makineleri üretimidir. Sektörün degisen ihtiyaçlarını karsılayabilmek amacıyla sürekli olarak AR-GE yatırımlarını arttıran, kurumsal alt yapısını kuvvetlendiren firmamız kaliteli ve yenilikçi makineleri ile sektördeki söz sahibi firmalardan birisi olmustur.

Yarınlara yatırım

AHC Makine olarak yılların deneyime sahip, dünya çapında rol alma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen bir kuruluşuz. Şirketimizin kurulmasından bu yana, ahşap kesme, kapı ebatlama, CNC kapı işleme, köşe birleştirme, makineleri ve ayrıca alüminyum kesme makineleri üretmekte geliştirmekte ve ihraç etmekteyiz. Yapılan yeni yatırımlarla Makine çeşitliliğini arttırmakta, hayatımızı ve üretimi kolaylaştıran teknolojik üretim imkanları sunmaktayız.

Makinelerimizi Bursa / Türkiye’de üretmekteyiz. Makinelerimiz hizmet verdiğimiz sürece müşterilerimize dünya çapında hizmet sunmaktayız ve orijinal yedek parçaların mevcudiyetini ve en son teknolojiye uygun güncellemeleri / modifikasyonları sağlamaktayız. Makinelerimizi uzun ömürlü olması bizim en büyük gurumuzdur. Kullanılan makine ekipmanları en iyi materyal ve markalardan seçilmektedir.

Pazar ve teknoloji liderleriğine sağlam adımlarla ilerlerken odak noktamız her zaman mümkün olan en düşük enerji tüketimi ile en yüksek üretkenliktir. Bu başarı, birçok yeniliğe ve patente ve profosyenel ekibimizin çabalarına dayanmaktadır.

AHC Makine, kurucusu şirketi büyük başarı ile yönetmektedir.

MİSYONUMUZ

Çevreye saygılı ve toplam kaliteyi esas alan kurumsal yapımız ile sektörün talep ettigi akıllı ve kullanıcı dostu makine çözümlerini sunmaktayız. Bu misyonumuzun geregi olarak sürekli sektör taraması yapmak, yerel ve global ihtiyaçları belirlemek, iyi egitim almıs yetenekli kisilerden olusan kadromuzu büyütmek ve de bizleri gelecege tasıyacak bilgi birikimimizi arttırmak.

VİZYONUMUZ

AHC Makine türkiyenin makine sanayisinin geleceginde lider firmalardan birisi olmayı hedeflemektedir. Ülkemiz için ürettigimiz katma deger ile insanımızın sosyal kültürel zenginliginin arttırılmasında önemli katkısı olan yegane kuruluslardan biri olmak nihayi ve sürekli gayemizdir.